Është mbyllur me shumë tension ndeshja mes Kastriotit dhe Tiranës. Trajneriu bardheblu, Ardi Mema është afruar te arbitrat për t’i kërkuar llogari sidomos për 11-metërshin e akorduar për vendasit në pjesën e parë.

Incidente në Fushë-Krujë on Vidnews.

Por në momentin që tekniku është ndodhur pranë gjyqtarëve është shtyrë me forcë nga policët që i shoqëronin ata. Kaq është dashur dhe gjakrat janë nxehur shumë. Për të qetësuar situatën është dashur ndërhyrja e futbollistëve dhe disa anëtarëve të stafit të Tiranës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: