Finalja e Conference League në “Air Albania”, ka marrë vëmendjen maksimale mbrëmjen e sotme.

Policia ka ndaluar një tifoz para nisjes së takimit mes Romës dhe Feyenoord.

Bëhet me dije se tifozi ka tentuar të futet në stadium me një biletë false.

Ai është identifikuar ngjatë kontrolleve dhe u shoqërua menjëherë nga policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: