TURQI

Një i ri ka treguar se si e ka përjetuar mesditën e sotme tërmetin 7 Rihter në Turqi.

Djali i ri ishte duke luajtur një video game teksa ndjen se toka po lëkundet. Në ato momente ai i thotë të motrës ‘’Tërmet, tërmet’’ teksa largohet.

Ndërsa ai ikën duket nga video se gjithë dhoma lëkundet për disa sekonda të zgjatura.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb