Edhe pse kanë kaluar disa orë nga përmbysja e madhe ndaj PSG, festa në Barcelonë vazhdon, nga ku tifozët i kanë bllokuar rrugën makinës së argjentinasit, Leo Messi. Tifozët kanë rrethuar makinën e Messit dhe kanë thirrur pa ndërprerje emrin e tij.

Një video e incizuar nga vet Messi, shihen tifozët që gati sa nuk po hipin mbi makinën e tij, situatë që befason edhe gruan e Messit që ndodhet brenda në makinë me yllin argjentinas.

(I.Ç/BalkanWeb)

Just Leo Messi trying to get out of the Camp Nou car park…Follow @instatroll.soccer

A post shared by Football Soccer (@instatroll.soccer) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: