Pjesa më e madhe e tifozëve të Kombëtares kanë hyrë brenda në stadium, por ka ende që janë në sheshin “Nënë Tereza” apo në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Dhe në një moment, teksa kanë qenë duke u shkëmbyer, tifozët kuqezinj të ardhur nga Prishtina janë përplasur me ata polakë, dukshëm në numër të vogël. Fatmirësisht, nuk janë përleshur dhe nuk raportohet ndonjë incident.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb