Një tifoz i Chelsea ka jetuar një ditë të keqe në metronë e Londrës. Dhe për këtë të gjithë fajin e kishte vetë. Dukshëm në gjëndje të dehur, ai ngacmoi vazhdimisht pasagjerët e tjerë që ndodheshin në vagon.

Përveç shqetësimit që sillnin thirrjet e tij për ekipin e zemrës, nuk munguan edhe ngacmimet fizike në dëm të udhëtarëve. Por siç tregon qartë video e postuar në të gjitha mediat angleze, rezultati i të gjithë kësaj ka qenë kundër tifozit, që është zbritur nga treni në mënyrë krejt origjinale….
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb