Tashmë tifozët e kombëtares shqiptare janë futur brenda stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër dhe janë në pritje të fillimit të ndeshjes së shumëpritur, Shqipëri-Spanjë.

Nën emocionet që të fal kombëtarja shqiptare, një burrë në moshë nuk ka mundur të përmbajë veten dhe ka shfaqur ekzaltimin e tij para të gjithëve në stadium, raporton JOQ.

Për një moment duket se tifozët e kanë harruar ndeshjen dhe vëmendjen e kamerat e telefonit ia kanë dhuruar këtij burri në moshë. Një ekzaltim që të nxjerr nga vetvetja, a mund të quhet fare mirë tifozi i mbrëmjes së sotme?

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: