Cfarë mund të bëjë një tifoz për të bërë një foto, për të marrë një autograf, ose thjesht të shohë nga afër idhullin e tij? Gjithçka, aq sa mund të rrezikojë edhe jetën. Konfirmimi për këtë vjen nga një tifoz i Cristiano Ronaldos.


https://www.sportmediaset.mediaset.it/video/calcio/juventus/cr7-un-fan-rischia-di-essere-investito_104044-2019.shtml


Djali i ri ishte duke qëndruar jashtë qëndrës stërvitore të Juventusit në Continassa dhe sapo pa makinën e sulmuesit portugez vrapoi të kalonte rrugën, por një tjetër mjet rrezikoi ta aksidentonte. Për fat të mirë, tifozi ndaloi në kohë, duke evituar përplasjen.
(balkanweb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb