Një turiste ka rrezikuar jetën, teksa ka qenë duke eksploruar fshatrat e Shqipërisë.

“BalkanWeb” mëson se turistja Flutura Goga është rrëzuar, duke eksploruar në fshatin Kryezi të Fushë Arrëzit.

“BalkanWeb” sjell pamje, ku shihet se policia dhe banorë të fshatit kanë shkuar menjëherë në ndihmë të turistes, të cilën e marrin me barrelë për t’i dhënë ndihmë mjekësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb