GREQI

Një zjarr ka përfshirë një jaht të ankoruar afër Lefkadhës në Greqi. Nuk dihen ende shkaqet e flakëve teksa nuk ka pasur anëtarë në bord.

Ndërkohë tymi dhe flakët kanë përfshirë mjetin lundrues. Asnjë të plagosur apo viktima nuk pati nga kjo ngjarje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: