Kjo nuk është hera e parë që e shikojmë kështu.

Tyson Fury është bërë viral në rrjetet sociale, teksa është parë në gjëndje të dehur në Cannes të Francës.Taksisti nuk pranon që të marrë në makinë boksierin e njohur dhe ky i fundit përpiqet ta godasë me shkelm mjetin.

 

 

 

 

Personat që po e  shoqëronin e mbajnë atë nga krahët, me taksinë që largohet nga aty. Tyson vazhdon me bëmat e tij, të cilat marrin vëmendjen e botës mediatike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb