Dëme të konsiderueshme materiale janë shënuar në një banesë në Tiranë, në zonën e farmacisë 10. Muret e kësaj banese janë krisur, duket u kthyer ne rrezik për familjen që banon ne te. Banoret treguar per gazetarin Osman Stafa, se castet e panikut pas lëkundjeve te forta te tërmetit, si pasoje e te cilit banesa e tyre eshte bere thuajse e pabanueshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: