Reperi i njohur amerikan, Quavious Marshall, është parë në kamera duke u përplasur me ish-gruan e tij, Saweetie.

Ngjarja ka ndodhur para disa muajsh, para se çifti të ndaheshin përfundimisht.

Në video shihet se si Quavo e Saweetie përleshen në hyrje të banesës dhe më pas edhe brenda në të, para se një kalimtar të jetë afër tyre.

Pas këtij incidenti, çifti ishte ndarë, me arsyetimin se reperi e kishte tradhtuar gruan e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb