Tifozë shqiptarë janë të pranishëm në stadiumin “PGE Narodoway”, për të mbështetur Kombëtaren shqiptare, në duelin ndaj Polonisë.

Në tribunën e tifozëve shqiptarë, është vendosur një baner ku shkruhet “Ushtarët e kombit”, ndërkohë që në një video të siguruar nga “Panorama Sport”, tifozët shqiptarë shfaqen duke kërcyer dhe kënduar në tribunën e tyre. Atmosferë me të vërtetë elektrizuese.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: