Ajo duket bukur çdo herë, por kësaj radhe modelja Kejvina Kthella ka habitur me një video të postuara së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

Jashtë kur temperaturat po shënojnë minus, ajo u shfaq vetëm me bikini.

Temperaturat i ‘ngriti’ me trupin seksi që ka, imazhe si këto pëlqehen me doemos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb