Frederik Veseli dhe Lorenc Trashi ishin dy lojtarët që dolën përpara medias nga grumbullimi i Kombëtares së Shqipërisë.I pari është kandidat për një vend në formacion, teksa forcon bindjen e skuadrës kuqezi se mund të dalë me fitore nga transferta e 11 tetorit. Nga ana tjetër, futbollisti i Partizanit shpreson të marrë minutat e para me skuadrën kombëtare.
(balkanweb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb