Granit Xhakën jemi mësuar ta shikojmë si protagonist pozitiv te Arsenali këtë sezon. Gjithsesi, jo gjithmonë do jetë kështu, pasi sot, mesfushori me origjinë shqiptare duket se e ka bërë baltë, pasi ka realizuar autogol.

Bëhet fjalë për një gabim në ndeshjen mes Gooners dhe Juventus, e vlefshme për miqësore. Xhaka devijon topin me kokë, duke i dhënë kështu avantazhin skuadrës bardhezi.

https://streamable.com/07o5x1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: