Pamjet që shihni vijnë nga banesa ku u regjistrua shpërthimi me eksploziv në Fushë-Krujë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ndodhi rreth orës 22:05. Gazetari Juljan Shota ka siguruar për BalkanWeb pamjet nga vendi i ngjarjes ku duket se si dera e katit të parë ku Stafuka ka dhe dyqane që i ka dhënë me qira dhe në katin e tretë ka banesës, është shkatërruar.

Nga shpërthimi me lëndë plasëse janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb