LUSHNJE

Një banesë ka marrë flakë në orët e para të mëngjesit në Lushnje.

BalkanWeb siguron videon nga një paraditja e sotme në Lushnje ku duket zjarri dhe tymi i madh i zi që lëshohet në qiell.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit në banesë si dhe nëse ka ose jo të lënduar nga ky zjarr.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: