Një zjarr i madh është ndezur në afërsi të një fabrike në hyrje të Gjakovës, raportojnë mediet fqinje.

Raportohet se në vendngjarje kanë mbërritur edhe zjarrëfikësit, ndërsa siç shihet nga pamjet, flakët po depërtojnë edhe në rrugë.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen akoma, si dhe nëse ka ndonjë person të lënduar.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: