Një zjarr i madh ka nisur në hyrje të Ksamilit, në kodrën përballë detit.

 

Në videt e mbërritura në “BalkanWeb” shihen flakët të cilat kane shkrumbuar disa pemë dhe shkurre.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, nëse ka qenë i qëllimshëm apo jo.

Zjarrfikësja në vendngjarje për të penguar përjapjen e zjarrit në banesa të cilat për momentin nuk janë afër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb