Një zjarr ka përfshirë këtë pardite Bashkinë e Kamzës. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu publikon videon nga bashkia, ku duket tymi dhe flaka në hyrje të institucionit.

Nuk dihen ende arsyet e këtij zjarri, por pritet që zjarrfikësit të mbërrijnë në vendngjarje për shuarjen e flakëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: