Një apartament është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj sjell pamjet e para në redaksinë e “BalkanWeb”, ndërsa raporton se zjarri ka rënë në katin e gjashtë të një pallati, në afërsi të ish-fabrikës së bukës.

Ndërkohë, në vendngjarje kanë shkuar dy zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: