Një kodër ku ishin mbjell ullinj në fshatin Lalar të bashkia Patos është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur ndryshe si ish-reparti ushtarak i raketave.

Gazetari Ervis Kuçi raporton për ‘BalkanWeb’ se në vendin e ngjarjes aktualisht ndodhen dy zjarrfikëse të Fierit dhe Patosit.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka rënë zjarri.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: