PËRMET

Një zjarr ka rënë në fshatin Kutal të Përmetit. Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb se flakët kanë përfshirë kullota dhe pyje

Deri më tani janë djegur 3 hektarë kullota dhe 2 hektarë pyje.

Ndërkohë terreni i thepisur ia bën të pamundur ndërhyrjen zjarrfikësve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb