FIER

Një automjeti tip ”Ford” është djegur në Bypassin e Fierit. Mjeti drejtohej nga shoferja D.M, me banim në Tropojë teksa rrugës ka pësuar defekt.

Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb duket se automjet është shkrumbuar totalisht.

Ndërkohë nga flakët s’ka pasur të dëmtuar.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:30, në bypass_in e Fierit, ka marë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Ford”, me drejtuese shtetasen D. M., banuese në Tropojë.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në automjet.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb