Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në një dalje për mediat ka bërë një gafë.

Teksa Berisha fliste për aksionin opozitar që do të ndërmarrin sipas tij 44 mijë deklaratë, ai tha; ta bëjmë ditën natë. Pasi e kapi lapsusin, Berisha korrigjoi vetën duke shtuar se; ta bëjmë natën ditë.

Si për ironi të fatit, Berisha ka bërë të njëjtën gafë si ish-kryetari i PD-së, Lulzim Basha.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: