Kërkesat e kryebashkiakut të Vaut të Dejes nuk e kanë vënë kaq shumë në siklet kryeministrin Rama se sa të bërtiturat e një të moshuari nga lokali.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/1179702712094433/videos/1225693210828716/?pnref=story” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

I shoqëruar nga gardistët, Rama po qëndronte para një lokali, mirëpo një qytetar i moshuar e thërret : “Edi Rama. O Edi Rama!” Kryeministri nxjerr telefonin nga xhepi, paksa i shqetësuar dhe bën me shenjë në drejtim të lokalit pa i kushtuar rëndësi thirrjes.

Videoja është publikuar nga faqja “Realiteti Shkodër”, ndërsa i pyetur prej gardistëve, i moshuar tha se kishte dëshirë ta takonte, por në fakt e ka bezdisur atë!
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: