Tensione në Samitin e Brukselit. Para Samitit të BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel, kryeministri bullgar në largim, Kirill Petkov ka takuar të pranishmit në sallë.

Në një moment Petkovi përshëndet kryeministrin Dimitar Kovaçevski, i cili duket se i flet me ton të ashpër duke iu drejtuar me gisht.

Gjestet në fjalë kanë bërë xhiron e mediave maqedonase por edhe në ato bullgare.

Në një moment Petkovi përshëndet kryeministrin Dimitar Kovaçevski, i cili duket se i flet me ton të ashpër duke iu drejtuar me gisht. Gjestet në fjalë kanë bërë xhiron e mediave maqedonase por edhe në ato bullgare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb