Reshje të dendura shiu kanë “pushtuar” në mesditë disa pjesë të Tiranës, pas një kohe të gjatë ku kanë mbizotëruar temperaturat e larta dhe thatësira.

Nga videot e siguruara prej objektivit të kamerës së LSA, shihet sesi shiu i rrëmbyer ka gjetur të papërgatitur banorët e kryeqytetit, të cilët vrapojnë për të gjetur strehë në mungesë të çadrave.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: