Teksa ministrja marrëdhëniet me Shtetin dhe Parlamentin, Elisa Spiropali flet nga foltorja e Kuvendit, ku po replikonte me deputetin Agron Shehaj, në shenjë proteste kundër fjalës së saj deputetët e opozitës kanë nisur t’i bien me duar tavolinave.

Në pamjet e siguruara nga gazetari Osman Stafa për BalkanWeb dëgjohet Spiropali teksa iu thotë deputetëve që s’po e lënë të flasë, ndërkohë këta të fundit i përgjigjen duke i rënë tavolinave të tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: