Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka pasur një incident sot në Kuvend teksa po diskutohej për raportin vjetor të DAP-it.

Teksa po ulej në vendin e saj, takat e këpucëve e kanë tradhëtuar deputeten demokrate, e cila për pak sa nuk është rrëzuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb