ELBASAN

Një banesë ësthë vjedhur gjatë natës së 31 tetorit në fshatin Shirgjan të Elbasanit.

Policia informon se autorët ende pas dy ditësh nuk janë identifikuar teksa kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash në paund.

Banesa është e 34-vjeçar A.Ll, por në momentin e vjedhjes nuk ka pasur asnjë person brenda në të.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Elbasan

Në fshatin Shirgjan, Elbasan, në datën 31.10.2020, gjatë natës, është vjedhur me thyerje banesa e shtetasit A. Ll., 34 vjeç, ku autorët ende të paidentifikuar kanë vjedhur një sasi të konsiderueshme në paund. Në momentin që ka ndodhur vjedhja nuk ka pasur asnjë person në banesë.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan dhe vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb