SHKOZET

Një subjekt i shitjes me shumicë është vjedhur gjatë natës në Shkozet të Durrësit. Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se nga kasaforta janë marrë 1 deri në 1 milion lekë të reja.

Nga kamerat e sigurisë është vërejtur se autorët ishin re, njëri që ruante jashtë, tjetri brenda ambienteve, dhe ai që ka shkuar e ka marrë paratë tek kasaforta.

Ndërkohë roja i subjektit është arrestuar pasi akuzohet tashmë për shpërdorim detyre pasi gjatë vjedhjes ishte duke fjetur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb