SARANDA

Një supermarket është vjedhur ditën e djeshme në Sarandë.

BalkanWeb mëson se një 25-vjeçare, R. Hajdini është arrestuar si autore, kurse bashkëpuntorja e saj A.Malaj ndiqet në gjendje të lirë pasi vodhën produkte me vlerë 500 mijë lekë të reja supermarketit.

Kryesisht ato vodhën ushqime e pije alkoolike teksa denoncimi i krye nga menaxheri i supermarketit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb