GREQI

Policia greke ka ‘zbërthyer’ bandën e Attikës e cila vidhte dyqane e automjete. Mes 5 anëtarëve të identifikuar, 3 janë shqiptarë me emrat Martin Besimi, Andrea Ademi dhe Ibish Ibro.

Banda u shkatërrua më 7 qershor gjatë një operacioni policor në Attikë.

Një prej shqiptarëve, 21-vjeçari Andrea Ademi është në kërkim kurse Ibro dhe Besimi janë arrestuar.

 

 

ANËTARËT E BANDËS SË VJEDHJEVE

1. Abdul Rahem, 29 vjeç, Pakistan.
2. Ibish Ibro, 26 vjeç, Shqipëri.
3. Martin Besimi, 19 vjeç, Shqipëri.
4. Andrea Ademi, 21 vjeç, Shqipëri. Ndërkohë u shpall në kërkim
5.Shefqet Oglu, 36 vjeç, Kilkis, Igumenica.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb