MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka shënuar një rritje të shifrave të COVID-19 për të disatën ditë radhazi.

364 raste të reja dhe 3 viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në shtetin fqinj.

Ndërkohë 106 persona janë shëruar së fundmi, teksa Maqedonia e Veriut duket se po i rikthehet shifrave të larta por jo masave shtrënguese.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb