Pak kohë më parë, Morena Taraku pohoi se ishte në një lidhje dhe është mjaft e lumtur. Duket se partneri i saj është mjaft romantik dhe nuk harron ta surprizojë Morenën.

Ai i ka dërguar një arush pellushi me tollumbace që shkruajnë “Të dua” në gjuhën turke. Po ashtu Morena ka zbuluar edhe një kuti të madhe të paketuar, që me siguri do të jetë ndonjë dhuratë luksoze.

Kujtojmë se Morena jeton prej vitesh në Turqi.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: