Afro një muaj më parë, C.Ronaldo bleu vilën më të shtrenjtë në Portugali, një pasuri me vlerë aktuale prej 11 milionë euro, por pasi të kenë përfunduar rregullimet parashikohet të shkojë në 21 milionë euro.

Vila e re e Ronaldo-s është marramendëse, 3000 mijë m kopsht, pishinë të brendshme dhe të jashtme, sigurisht një super garazh etj, gjithçka i duhet CR7 dhe familjes së tij të madhe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ronaldo dhe Georgina po kujdesen për të gjithë detajet, këtë periudhë po kërkojnë edhe një kuzhinier për shtëpinë e tyre të re. Ronaldo është i gatshëm t’i ofrojë kuzhinierit të ri 6 mijë euro në muaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: