Bukuroshet e ekranit dhe të skenës shqiptare ia dalin që të jenë në top formë sa herë që shfaqen në ekran, apo edhe në fotot publikuara në rrjetet sociale. Por nëse ndalemi pikërisht tek fotot, do të shohim sesi ato janë transformuar nga fillimet e tyre në skenë e deri në ditët e sotme.

Padyshim që shohim një look më të kuruar, më shumë kujdes për veten dhe format, si dhe një paraqitje gjithnjë e më në formë të shkëlqyer.

Por, këngëtaret tona le të themi kanë qenë jo kaq ‘perfekte’ sa janë sot. Në pamjen e tyre të tanishme ka ndikuar natyra, një “make-up artist” i zoti ose një apo disa kirurgë plastikë që e kanë ditur çfarë bënin. Ja si kanë qenë e si janë sot disa prej tyre…

(b.e/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: