Tradita flet qartë. Gjatë festave të Krishtlindjes dhe Vitit të ri nuk mund të heqësh dorë nga e kuqja. Për daljet mondane, të ftuarit në televizion, festat apo momentet relaksuese, për çdo rast e kuqja është ngjyra ideale për tu veshur.

Ngjyra e Krishtlindjes bëhet kështu protagoniste e padiskutueshme e veshjes së Vip-ave, që e duan si ngjyrë dominuese për garderobën e tyre… nga të brendshmet intime tek pallton apo fustanet.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ja një foto galeri me personazhe të famshëm që zgjedhin të kuqen për veshjen e tyre të Festave.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb