ITALI-Është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar shpirtrat e trazuar të Vittorio Cecchi Gori dhe ish bashkëshortes së tij Rita Rusic, në Romë, dy ditë më parë.

Të dy i kanë shpallur luftë njëri-tjetrit për shtëpinë luksoze, në pronësi të sipërmarrësit, por që Rusic ‘të mund ta përdorte që prej 1999’ edhe pas divorcit.

Nipi i saj po qëndronte disa ditë në shtëpinë e tyre dhe ai e ka nxjerrë jashtë duke shkatërruar edhe dyert. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: