Rreth 3 orë ka zgjatur vizita e sekretarit amerikan të shtetit në Tiranë, por axhenda ka qenë intensive dhe me takime të shumta. Por si është parë vizita e tij nga ‘syri’ i kryeministrit Edi Rama?! Fotot e publikuara nga vetë ai në faqen zyrtare të facebook e tregojnë më së miri. Duke filluar me një shtrëngim duarsh, një përshëndetje si miq të vjetër, një soditje e pikturave të shumëpërfolura të Ramës në një nga ambientet e Kryeministrisë, takimi zyrtar me qeverinë, ecja nëpër bulevard, e deri tek takimi me qytetarët. Shfletoni galerinë!

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: