Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me kryetaren e Kuvendit të Republikës së Azerbajxhanit, Sahiba Gafarova.

Kryeministri Rama po zhvillon sot një vizitë njëditore në Azerbajxhan, me ftesë të presidentit Aliyev.

Kryeministri Rama u prit më herët në një takim dypalësh nga presidenti i Azerbajxhanit, Ilham Aliyev.

Axhenda zyrtare në Baku përfshin vizitën e Kryeministrit Rama në memorialin e Varrezave të Dëshmorëve.

Në orën 18:00 do të zhvillojë një takim bilateral me kryeministrin e Azerbajxhanit, Ali Asadov.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: