Pjesë e agjendës së takimeve të kryeministrit Edi Rama në Kosovës ka qenë edhe kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Vetë kryeministri Rama ka publikuar në “Facebook” pamjet nga takimi me Limanj.

“Prishtinë – Takim me kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj🇦🇱🇽🇰”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb