Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka udhëtuar drejt Sllovenisë për të takuar homologun Borut Pahur, teksa ka ndarë së fundmi një foto nga Ljubljana, duke e cilësuar si kryeqyteti i gjelbër i Europës.

“Përshëndetje nga Ljubljana, kryeqyteti i gjelbër i Europës”, shkruan presidenti.

Meta Fb
Meta Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: