Mamaja e Gjikos feston ditëlindjen dhe nusja e shtëpisë, Elita u kujdes që t’i bënte dedikimin e bukur.

Moderatorja ka një raport aq të mirë me vjehrrën, sa duken si dy shoqe të ngushta.

Elita ka ndarë foto nga momentet më të bukura së bashku, teksa i shkruan me dashuri fjalët krahas postimit:

“Jam kaq e bekuar që kam fituar jo vetëm një vjehrrë gjatë martesës, por edhe një shoqe të ngushtë. Uroj që ditëlindje jote të jetë aq spektakolare, sa je ti për mua. Të dua.”- shkruan Elita.

Gjithashtu, Elita tregon se Lirija është gjyshja ideale për birin e saj, Zërin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb