Me rastin e ditëlindjes së tij të 67-vjetorit, Presidenti Vladimir Putin ka shpërndarë disa foto ku shfaqet në Siberi, teksa kalon disa ditë pushimi në kërkim të kërpudhave.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Pasurohet kështu seria e fotove ku lideri rus shfaqet në versionin ‘Macho’. Në të shkuarën ai kishte pozuar me një komplet xhudoje, në akull teksa luante hochey, apo në një poliglon qitjeje.


Këtyre fotove u shtohen edhe prezantimet me popullore, si ajo e Putin arkeolog apo fotografia e famshme që ka bërë xhiro në rrjetet sociale ku ai shfaqet gjysmë nudo teksa gjuan peshk.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: