Ish-deputetja e PD-së Nada Meçorapaj, me anë të një sttausi në “Facebook” shkruan se Vlora e kryeministrit në ikje ishte sot në gjendje të jashtëzakonshme.

Meçorapaj shton se qyteti ishte në këtë gjendje, falë kryeministrit 3D.

Postimi i ish-deputetes së PD-së Nada Meçorapaj:

Vlora e kryeministrit ne ikje! Vlora eshte sot nje gjendje te jashtezakonshme fal kryeministrit 3D ,,,,,

Deputeti fasade, propagande dhe genjeshtra qe shiu i ketyre diteve nxori ne drite te diellit investimet e Edi Rames ne Vlore.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb