Mbrëmjen e kaluar, në fshatin Panaja ka marrë flakë në ecje e sipër dhe është djegur tërësisht automjeti tip Ford Mondeo, në pronësi të shtetasit I.Sh.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se shkaku është akaidental për shkak të një defekti teknik të automjetit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb